Ako štýl Ponchos – spôsoby nosenia Ponchos

1. Takže nemusíme nosiť nohavice.

obraz

Mitchell McLennan

Old Navy Geo-Pattern Poncho-sveter, 49,94 dolárov, oldnavy.com; Starý Navy Wool-Felt Fedora, 19,94 dolárov, oldnavy.com; Vybavenie Oscar Cashmere Turtleneck sveter, $ 320, net-a-porter.com; Jill Stuart Zoe biela kožená sukňa, jillstuart.com; Stuart Weitzman Nízka krajina, 798 dolárov, stuartweitzman.com; Jennifer Fisher Cylinder Ring, 290 dolárov, jenniferfisherjewelry.com.

Olivia Palermo už predtým nosila veľmi podobnú výstroj, takže jazdecké nohavice sú v skutočnosti štýlovým pohybom. Zastrešená horná polovica, presne viditeľná lemová šnúra a topánky cez koleno dosahujú správnu rovnováhu medzi vonkajšou a pohodlnou spodnou bielizňou..

2. Ak zrazu potrebujete vynechať mesto, máte suroviny pre impromptu bindle priamo na chrbte, palica nie je súčasťou.

3. Takže sa nemusíte dať na zimné kabáty, takže zatiaľ nie je zima.

obraz

Mitchell McLennan

Old Navy Faux-Wool Open-Front pončo, 39,94 dolárov, oldnavy.com; Staré Navy vzorované Pixie Chinos, 19,97 dolárov, oldnavy.com; Old Navy Faux-Leather Dot-Print pás, 14 dolárov, oldnavy.com; Derek Lam 10 Crosby Longsleeve Blúzka, $ 395, dereklam.com; Blk Dnm kožená bunda, 995 dolárov, blkdnm.com; Charlotte Olympia Dawn Flats, nám.charlotteolympia.com; Slnečné okuliare Illesteva Milana III, 300 dolárov, illesteva.com.

Váš najlepší komplic v seba-bludy? Pončo, ktoré pri vrstvení nad vašou spoľahlivou koženou moto bundou sa stáva dostatočne teplo pre skoro každú klimatickú situáciu nad 40 stupňov. (Nehovorte o tom.)

4. Prepravovať víno, vrecká rodinnej veľkosti z Cheez-Its, atď. V tajnosti.

Pro tip: Vezmite si slamu. Vložte do fľaše. Nakrájajte slamu cez otvor krku pončo do úst. Užite si to.

5. Je to strašne malebné.

obraz

Mitchell McLennan

Old Navy Poncho Wrap, 32,94 dolárov, oldnavy.com; Ji Oh Emoji sveter, 500 dolárov, barneys.com; Old Navy Mid-Rise Rockstar Skinny šnúry, $ 34.94, oldnavy.com; Starý Navy Faux-Leather Bow Belt, $ 18, oldnavy.com; Ochranná známka Stripe Turtleneck, 198 dolárov, www.trade-mark.com; Illesteva Boca Amber slnečné okuliare, $ 220, illesteva.com, tréner Betty Loafer, $ 295, coach.com.

Ugh, teraz mám nekontrolovateľnú nutkanie ísť na jablko a frolick v dokonale kužeľových hromadách listov s modelom L. L. Bean.

6. Čím je lepšie ukázať tašku / robí Taylor Swift rameno.

Je to pomerne klaustrofóbne pre vaše pripnuté rameno, ak sa pokúsite nosiť krížové telo pri nosení pončo, takže je načase vyliahnuť vašu trofejnú spojku alebo tašku na vrchol rukoväte. Zodpovedanie vášho pom-pom šálu s vašimi džínsy do vášho plaid nie je navrhnuté.

7. Keď sa cítite zle, stačí vytiahnuť ruky von do strán.

Klepanie a bzučanie zvuky môžu tiež pomôcť, ak je váš deň skutočne strašný.

8. Takže môžeme nosiť pohodlné “nič” oblečenie pod tým, ale stále vyzerať oblečený.

obraz

Mitchell McLennan

Old Navy Faux-Wool Open-Front pončo $ 39.94, oldnavy.com; Jill Stuart Flore suede šortky, jillstuart.com; Starý Navy Felt Floppy Hat, 19,94 dolárov, oldnavy.com; Jill Stuartová Patricia Turtlenecková, jillstuart.com; Sandro Amata Bag, 410 dolárov, us.sandro-paris.com; Veci Pia Cuff, 156 dolárov, ttwkjewelry.com; Dream kolektívne Twin Cloud Ring, $ 270, dreamcollective.com; Dream Collective Pyramid Ring, 340 dolárov, dreamcollective.com; Jennifer Fisher Double ID Ring, 340 dolárov, jenniferfisherjewelry.com; Jennifer Fisher Bow prsteň, 280 dolárov, jenniferfisherjewelry.com.

Raz, niekto v nejakom časopise vybral večerný náprsník na gulášovú gúľovú gúnu pre Gwyneth Paltrow, ktorý nosil cez jednoduché čierne “nič” šaty. Všetky ostatné časy sme sa pustili do práce a udalostí v základoch, ale s rozptýlením kus na vrchole, takže to všetko niekto oznámenia.

9. Tento meme, ktorý môžete znovu vytvoriť kedykoľvek budete chcieť.

10. Maskovanie akýchkoľvek fyzických dôkazov minulých nocí.

Citrónová voda a Ardha Matsyendrasana nie sú odpoveďou. Ponchos sú odpoveďou.

Nasledujte Marie Claire na Instagram pre najnovšie celeb novinky, pekné fotky, vtipné veci, a zasvätený POV.